O nas

Neuro-Medic to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, który powstał przy wzorcowej praktyce lekarzy rodzinnych SALUS. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy posiadających wysokie kwalifikacje i liczne certyfikaty świadczące o posiadanej wiedzy i umiejętnościach.

Celem naszego działania jest udzielanie ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznej opieki zdrowotnej w zakresie neurologii, w tym schorzeń naczyniowych, neurodegeneracyjnych, demielinizacyjnych, oraz padaczki i zespołów bólowych.

Nasi pacjenci oprócz badań laboratoryjnych mogą korzystać z pełno profilowej diagnostyki elektrofizjologicznej (EEG, EMG), oraz neuroobrazowej (USG-doppler, TK, MR), które są wykonywane w sąsiadujących z nami placówkach szpitalnych.

Oprócz leczenia pacjentów z chorobami neurologicznymi w ramach NFZ i prywatnie, prowadzimy również programy terapeutyczne (badania kliniczne), które umożliwiają bezpłatne leczenie najnowszymi lekami we współpracy z wiodącymi, światowymi firmami farmaceutycznymi.

Neuro-Medic położony jest w Katowicach-Ligocie ul. Medykow 22, w odległości około 100 metrów od Centralnego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, 600 metrów od Okręgowego Szpitala Kolejowego, oraz w podobnej odległości od Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Od połowy 2012 roku otworzyliśmy kolejną Poradnie Neurologiczną zlokalizowaną
w Katowicach-Brynowie przy ul. Rolnej 10a.


Zdjęcie

Kontakt

NEURO-MEDIC
PORADNIA WIELOSPECJALISTYCZNA

ul. Kossak-Szczuckiej 41
40-578 Katowice
tel.: (32) 205-84-69,
fax: (32)251-20-93

ul. Rolna 10a
40-555 Katowice
tel/fax: (32) 251-20-93
tel. kom: 601-747-130

Kontakt e-mail: neuromedic@op.pl